Pomoc drogowa 24h
Kępno

Kierowcy często borykają się z różnego rodzaju awariami na swojej drodze. Dlatego kompleksowa pomoc drogowa w Kępnie może Ci pomóc w trudnych sytuacjach. Jeśli Twoje auto nie jest w stanie kontynuować jazdy, nie martw się. Nowoczesna laweta wybrana z naszej rozbudowanej floty pojazdów jest gotowa, by szybko i sprawnie przetransportować Twój samochód – osobowy, rolniczy czy dostawczy – do wybranego miejsca, warsztatu lub serwisu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz holowania na krótką lub długą odległość, zapewniamy bezpieczeństwo podczas całego procesu przewozowego.

Profesjonalna pomoc drogowa, obejmująca m.in. holowanie i przewożenie pojazdów z wykorzystaniem lawety, to usługa wykonywana przez nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół. Jesteśmy przygotowani do obsługi różnego typu aut, od małych modeli osobowych aż po duże pojazdy użytkowe. Bez względu na markę, model czy stan techniczny możesz być pewny, że Twój samochód – uszkodzony lub powypadkowy – błyskawicznie dostarczymy do konkretnego warsztatu mechanicznego.

Profesjonalna pomoc drogowa w Kępnie

Wiemy, jak ważny jest sprawny pojazd. Dlatego w razie potrzeby wezwij szybką pomoc drogową, a spróbujemy uruchomić Twój samochód na miejscu awarii. W przypadku poważniejszych usterek i potrzeby holowania na miejsce przyjedzie specjalna laweta, która bezpiecznie przetransportuje auto. Oferujemy niezawodne wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach na drodze. Twój spokój jest dla nas ważny, dlatego w razie problemów nie wahaj się i zadzwoń.
 

Życzymy bezpiecznej jazdy, ale… w razie czego miej nasz numer w pogotowiu. Nigdy nie wiadomo, kiedy Ci się przyda!

OFERTA

URZĘDOWE ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

W ciągu kilku minut wystawiamy dokumenty do wyrejestrowania pojazdu, płacimy gotówką.

POMOC DROGOWA

Świadczymy usługi 24h/7. Wykonujemy drobne naprawy na drodze.

SPRZEDAŻ CZĘŚCI UŻYWANYCH

Posiadamy bogatą ofertę części do samochodów osobowych i dostawczych.

KONTAKT

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas!