Pomoc drogowa 24h
Pachołek

Nawet najbardziej doświadczonym kierowcom może przydarzyć się stłuczka lub awaria na trasie. Warto wtedy mieć kogoś zaufanego, kto błyskawicznie pospieszy Ci na ratunek i bezpiecznie odholuje samochód do serwisu. Kimś takim są właśnie nasi specjaliści – jeżeli potrzebna Ci pomoc drogowa działająca 24h przez 7 dni w tygodniu, zawsze możesz na nas liczyć! W skład naszej floty pojazdów wchodzą nowoczesne lawety przystosowane do przewozu nie tylko samochodów osobowych, ale również pojazdów o znacznie większych gabarytach, nie wyłączając maszyn rolniczych czy budowlanych o masie do 5 ton. Jeżeli okaże się, że zgłoszona usterka nie wymaga holowania auta do warsztatu mechanicznego, usuniemy ją na miejscu – stoi za nami wieloletnie doświadczenie w tym zakresie.

Całodobowa pomoc drogowa na terenie woj. wielkopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego

Oddziały naszej firmy zlokalizowane są w kilku miastach, m.in. Kępnie, Ostrzeszowie i Wieruszowie, co zdecydowanie skraca czas oczekiwania na przyjazd lawety. Pomoc drogową świadczymy w bardzo konkurencyjnych cenach i jesteśmy znani w branży z profesjonalizmu oraz perfekcyjnej obsługi Klienta.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny, jeżeli podejrzewasz usterkę samochodu, nie ryzykuj próby dotarcia do serwisu na własną rękę. Wezwij nas jak najszybciej o każdej porze dnia i nocy – działamy przez 24h w dowolny dzień, także w święta. W wielu przypadkach fachowo udzielona pomoc drogowa i zabezpieczenie samochodu na lawecie zapobiega powstaniu poważniejszych awarii, których usunięcie wiązałoby się z ogromnymi kosztami.

Życzymy bezpiecznej jazdy, ale… w razie czego miej nasz numer w pogotowiu. Nigdy nie wiadomo, kiedy Ci się przyda!

OFERTA

URZĘDOWE ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

W ciągu kilku minut wystawiamy dokumenty do wyrejestrowania pojazdu, płacimy gotówką.

POMOC DROGOWA

Świadczymy usługi 24h/7. Wykonujemy drobne naprawy na drodze.

SPRZEDAŻ CZĘŚCI UŻYWANYCH

Posiadamy bogatą ofertę części do samochodów osobowych i dostawczych.

KONTAKT

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas!