Sprzedaż części samochodowych
Pachołek

Potrzebujesz używanego sterownika skrzyni biegów, turbosprężarki, pokrywy silnika, lusterka lub innych elementów do swojego auta i nie chcesz przepłacać? Prowadzisz warsztat mechaniczny i chcesz kupić podzespoły do starszych modeli, o które już bardzo trudno na rynku? Zapoznaj się z ofertą naszej stacji demontażu pojazdów – bardzo możliwe, że posiadamy dokładnie to, czego szukasz! Sprzedaż części samochodowych to bardzo ważna część naszej działalności i sukcesywnie poszerzamy asortyment dostępnych produktów. Warto więc regularnie sprawdzać ogłoszenia dodawane na portalach OLX i Allegro, zawsze możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio i zapytać, czy mamy interesujący Cię element pasujący do konkretnego modelu auta.

Sprzedaż części używanych do samochodów każdej marki w dobrych cenach

Obecnie posiadamy w ofercie ponad 200 produktów. Sprzedaż części samochodu osobowego, dostawczego lub ciężarowego poddanego demontażu na naszej stacji obejmuje m.in. używane zderzaki, haki holownicze, radia czy głośniki w przystępnej cenie, ale nie brakuje też kompletnych silników wraz z osprzętem czy skrzyń biegów. Po szczegółowe informacje na temat specyfikacji technicznej i stanu poszczególnych komponentów zapraszamy do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Prosimy pamiętać, że prawie każdego dnia dodajemy nowe podzespoły i akcesoria, a wiele z produktów praktycznie od razu znajduje nabywców. Można więc powiedzieć, że sprzedaż części używanych do samochodów odbywa się u nas bardzo płynnie – jeżeli chcesz skorzystać z oferty, obserwuj nasze konta w serwisach OLX i Allegro, a otrzymasz powiadomienie za każdym razem, gdy tylko w ofercie pojawią się nowe artykuły motoryzacyjne.

Sprzedaż części używanych

Posiadamy bogatą ofertę części używanych do większości samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.
Znajdziecie nas na:

SPRZEDAŻ CZĘŚCI UŻYWANYCH

DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
+48 601 521 607
DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
+48 505 101 506

OFERTA

URZĘDOWE ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

W ciągu kilku minut wystawiamy dokumenty do wyrejestrowania pojazdu, płacimy gotówką.

POMOC DROGOWA

Świadczymy usługi 24h/7. Wykonujemy drobne naprawy na drodze.

SPRZEDAŻ CZĘŚCI UŻYWANYCH

Posiadamy bogatą ofertę części do samochodów osobowych i dostawczych.

KONTAKT

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas!